Michigan Regional 9-3 (copy)
Farwell
February 18, 2012
Championship - Quarterfinals


135
  1 Jared Fekete (BENZCENT) vs. Dillon Hohl (OSCODA)
  2 Marcus Kelley (ROSCO) vs. Adam Kehr (REEDCITY)
  3 Christopher Briar (MENOM) vs. Dennis Hillier (GLADWIN)
  4 Peter Frinfrock (KALKASKA) vs. John Wernette (CHIPHILS)
140
  5 Drake Lewandowski (ROSCO) vs. David Engstrom (MANISTEE)
  6 Jamario Raglan (BENZCENT) vs. Marcus Riggle (LUDNGTON)
  7 Josh Kadish (GLADSTNE) vs. Taylor Braman (SHEPHERD)
  8 Zack Lindemuth (MANISTQE) vs. Jason Peacock (CHIPHILS)
145
  9 Mat Gonzalez (MANISTQE) vs. Sam Miller (BIGRAPID)
  10 Tyler Lajoie (NEGAUNEE) vs. Frank Vodvarka (LUDNGTON)
  11 Matt Morley (ROSCO) vs. Matt Bingham (STANSTER)
  12 Levi Alexander (KINGSLEY) vs. Latear Dukes (CHIPHILS)
152
  13 Brandon Handrich (GRAYLING) vs. Haydon Codden (MANISTEE)
  14 Jared Middleton (BENZCENT) vs. Ryan Miller (FARWELL)
  15 Brandon Gagnon (GLADSTNE) vs. Logan Emery (CLARE)
  16 Eli Britlinger (NEGAUNEE) vs. Brandon Buck (BIGRAPID)
160
  17 Luke Szymchack (KINGSLEY) vs. Landon Hazen (SHEPHERD)
  18 Jacob Wydra (GLADSTNE) vs. David Frasher (OSCODA)
  19 Tyler Knudsen (BENZCENT) vs. Brandon Ayris (CLARE)
  20 Dalton Jarvis (CHEBOYGN) vs. Kyle Carter (BIGRAPID)
171
  21 Dalton Bailey (HGTNLAKE) vs. Duane Hillier (GLADWIN)
  22 Jake Cronick (GLADSTNE) vs. Andrew Franks (OSCODA)
  23 Chris Walters (GLADSTNE) vs. Boris Radloff (MASCOCEN)
  24 Josh Ireton (BENZCENT) vs. Jake Haring (FARWELL)
189
  25 Trevor Hall (NEGAUNEE) vs. Joe Foco (STANSTER)
  26 Jacob Enderby (MENOM) vs. Donavon Fouchey (OSCODA)
  27 Jeff Myers (GRAYLING) vs. Damien Curtice (CHIPHILS)
  28 Dylan Sauer (BENZCENT) vs. Steven Malloy (MORSTANW)
215
  29 Ryan Randall (GRAYLING) vs. Quentin Moody (CHIPHILS)
  30 Jack Cronick (GLADSTNE) vs. Jacob Wood (OSCODA)
  31 Sam Carr (KINGSFRD) vs. Cole Thielen (CHIPHILS)
  32 Zach Lawerance (BENZCENT) vs. Andrew Roe (STANSTER)
285
  33 Josh McDill (CHEBOYGN) vs. Doug Wyman (MASCOCEN)
  34 David Duncan (HGTNLAKE) vs. Travis Hubbard (MANISTEE)
  35 Tom Bailey (GLADSTNE) vs. Matt MacDonald (REEDCITY)
  36 Robert Smith (MANISTQE) vs. Jake Roza (GLADWIN)
103
  37 Justin Ginzel (KINGSLEY) vs. Chantz Bloomfield (BIGRAPID)
  38 Jake Kujala (GLADSTNE) vs. Kurt Meister (FARWELL)
  39 Haley Cruz (MENOM) vs. Matt McGahey (REEDCITY)
  40 James Stafford (KINGSFRD) vs. Zach King (CHIPHILS)
112
  41 David Brinkman (BENZCENT) vs. Dylan Hillier (GLADWIN)
  42 Tyler Slater (KINGSLEY) vs. Jon Bailey (MANISTEE)
  43 Brody Rosten (NEGAUNEE) vs. Alim Muhammad (BIGRAPID)
  44 Amber Smith (MANISTQE) vs. Zack Cooper (CHIPHILS)
119
  45 Dustin Noreyko (ROSCO) vs. Caleb Wood (MASCOCEN)
  46 Cody Elmy (GRAYLING) vs. Nathan Weckesser (CHIPHILS)
  47 Stephen Theuerkauf (MENOM) vs. Trever Skinner (MASCOCEN)
  48 Jared Syverson (GLADSTNE) vs. James Leiter (CHIPHILS)
125
  49 Caleb Jernigan (ROSCO) vs. Alex Meyers (MANISTEE)
  50 Zack Cheney (GRAYLING) vs. Ben Lentz (STANSTER)
  51 Matt Oswald (NEGAUNEE) vs. Dillon Sponseller (SHEPHERD)
  52 Ghayge Toomey (GRAYLING) vs. Rabanni Nzeza (BIGRAPID)
130
  53 Jake Roza (BENZCENT) vs. Jake Rayes (OSCODA)
  54 Jeremy Kadish (GLADSTNE) vs. Nick Lock (PINCONN)
  55 Cole Gonzalez (MANISTQE) vs. Sean Higley (MORSTANW)
  56 Patrick Denny (KINGSLEY) vs. Mike Cline (SHEPHERD)